Tovább folytatja remek menetelését az U19-es csapatunk. Waltner Róbert fiai ezúttal Szegeden arattak magabiztos, négygólos győzelmet. Szintén három ponttal tért haza az U15-ös gárda a szombathelyi Illés Akadémia otthonából, félideji hátrányból fordítva. Ugyanez a bravúr nem sikerült a 14 éveseinknek, kétgólos vereséget szenvedtek. Nehéz dolga volt az U17-es és az  U16-os együttesnek. Hét közben Nyíregyházára látogattak korábban elmaradt mérkőzéseket pótolni. Az U17 3-1-re kikapott, míg az U16 háromgólos hátrányból felállva 3-3-ra végzett. A hosszú út sokat kivehetett a fiúkból, mert szombaton az Újpest az összes pontot elvitte Kaposvárról.

U15 I. osztály
Illés Akadémia Haladás – Kaposvári Rákóczi BFLA 1-2 (1-0)
Szombathely. V.#!# Németh A.
Rákóczi BFLA#!# Tóth Á. – Vörös, Fazekas, Walter, Fridrich – Kocsis,  Feledy –Horváth K. (Balog A., 41.), Szép (Fisli, 79.), Kovács V. (Locz, 74.) – Orsós. Vezetőedző#!# Horváth Miklós
Gólszerzők#!# Szalay (18.), illetve Walter (46.), Balog A. (60.)
Horváth Miklós#!# – Két ellentétes félidőt játszottunk. Az első félidőben ellenfelünk akarata érvényesült, kapura veszélytelenek voltunk és védekezésben is sok hibát vétettünk. Egy oldalról belőtt labda után szerzett vezetést a hazai csapat, amit több nagy helyzet is követett, de a kapusunknak és helyenként a szerencsének is köszönhetően meccsben tudtunk maradni. A második félidei változtatások eredményesek voltak. Sokkal agresszívabban léptünk fel, feljavultak az egyéni teljesítmények, és két hatalmas gólnak köszönhetően sikerült megfordítanunk a meccset.
U14 I. osztály
Illés Akadémia Haladás – Kaposvári Rákóczi BFLA 2-0 (1-0)
Szombathely. V.#!# Szabó I.
Rákóczi BFLA#!# Zarka (Nagy, 77.) – Fehérvári, Fenyvesi, Mérei, Csatos (Péterfi, 59.) – Schuller (Pintér, 59.), Szederkényi – Vrban, Ferencz (Murvay, 77.), Gyenes (Kovács L., 48.) – Mészáros. Vezetőedző#!# Illés Dezső
Gólszerzők#!# Horváth R. (34.), Reseterits (56.)

Illés Dezső#!# – Sajnos egy órával az indulás előtt két meghatározó játékosom is lemondta a játékot betegség miatt, ezért át kellett szervezni a csapatot és a taktikát. Visszahúzódtunk, nem támadtunk le, a középső zónában próbáltunk létszámfölényt kialakítani, majd gyors rövid passzos kombinációk után mélységi beindulásokkal megleptük ellenfelünket. Több gólhelyzetet is kidolgoztunk, de sajnos rendre ki is maradtak. Az első félidőben jól és szervezetten játszottunk, gólokkal is vezethettünk volna. A második félidőre egy kicsit visszaesett a játékunk, több játékosomon is látszott a megilletődöttség, de végig kitartón küzdöttek, így akár a pontszerzés is sikerülhetett volna.
U19 II. osztály
SZEOL SC – Kaposvári Rákóczi BFLA 0-4 (0-3)
Szeged. V.#!# Modes
Rákóczi BFLA#!#  Bonnyai –Tratnyek (Kovács R., 46.), Fiáth, Szabó A., Patak – Kulcsár (Vers, 72.), Párkányi (Balogh Sz., 60.) – Vajda (Horváth F., 46.), Fonyódi,  Bíró  – Rácz (Herzsenyák, 65.). Vezetőedző#!# Waltner Róbert
Gólszerzők#!# Rácz (4.), Bíró (5.), Szabó A. (25.), Herzsenyák (90.)

Waltner Róbert#!# – Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, egy szép akció végén – amit edzésen sokat gyakoroltunk – megszereztük a vezetést. Rá egy percre szinte lemásoltuk ezt a támadást, csak a másik oldalról születet a gól. Külön öröm számomra, hogy a sok gyakorlásnak meglett az eredménye, és két belső védőnk is összehozott egy gólt. Végig fegyelmezetten, motiváltan játszottunk, és ha jobban koncentrálunk a kapu előtt, nagyobb is lehetett volna a különbség. Sajnos, megint 11-est hibáztunk, de most ez is belefért. Mindenkinek sikerült játéklehetőséget adni, többen is nagyon jó teljesítményt nyújtottak. Gratulálok az egész csapatnak!
U17 II. osztály
Kaposvári Rákóczi BFLA – Újpesti TE 0-2 (0-1)
Kaposvár, Sportcsarnok edzőpálya. V.#!# Bánfai
Rákóczi BFLA#!# Illés A. (Iványi Botond, 46.) – Bizderi (Iványi Bence, 46.), Huszár, Zentai, Schvarcz – Borbély, Kálin – Szántó, Németh N. (Kalina, 58.), Guzorán (Tamás Sz., 71.) – Szabó Á. Vezetőedző#!# Richter Sándor
Gólszerző#!# Bíró (3., 25.)
Richter Sándor#!# –Egy félidőnyi előnyt adtunk az ellenfélnek, melyet ki is használtak. Az első félideji játékunk értékelhetetlen volt, mind a hozzáállásban, mind futballban. A második félidőben kissé feljavultunk, így az ellenfél már nem tudott helyzeteket kialakítani, de mi is kihagytuk a sorra kínálkozó lehetőségeket, így maradt a 0-2.

U16 II. osztály
Kaposvári Rákóczi BFLA – Újpesti TE 1-3 (1-1)
Kaposvár, Sportcsarnok edzőpálya. V.#!# Nagy Zs.
Rákóczi BFLA#!# Boda (Szilágyi, 33.) – Baki, Géczi, Deák, Székely – Bekő (Lukovics, 61.), Palkovics – Kormos (Kovács R., 74.), Holoda, Török (Galambos, 61.) – Keresztes (Albrecht, 74.). Vezetőedző#!# Miovecz Zoltán
Gólszerzők#!# Baki (45.), illetve Kasza (45+2.), Pigler (49.), Molnár E. (73.)

Miovecz Zoltán#!# – Ellenfelünk a tabellán előttünk állt, sok rúgott góllal, amit négy játékos hozott össze. A mérkőzést látva karakteres labdarúgókról van szó. A mi csapatunknak a szerdai idegenben bepótolt mérkőzés még szokatlan terhelést jelentett. Nagyon szervezetten és akaratosan kezdtünk, de a folytatás a labdaszerzésből átmenet a labdabirtoklásba minőségi megoldásokat követel. Az ellenfél dominált, sok szögletet rúgtak, melyek mindig veszélyesek voltak. Az idő múlásával megjelentek a karakterek és az egyéni villanásaik, melyeket már nem tudtunk lekövetni. A kapusunk Boda Bálint egy önfeláldozó, bátor kivetődésnél orrcsonttörést szenvedett, jobbulást kívánunk neki és várjuk vissza.