Az NB III. Nyugati csoportjának 24. fordulójábal csapatunk Ivancsics Gellért és Böjte Patrik góljaival szerzett három pontot a fővárosban. Nézzük, hogyan alakultak a játéknap további eredményei.

A forduló rangadóján, a soron következő ellenfelünk, a második helyen álló Ajka fogadta a tavasszal menetelő, nyolcmeccses győzelmi szériában lévő III. kerületi TVE csapatát. A találkozón korán vezetéshez jutottak a hazaiak, s végül meglepő, ötgólos sikert arattak. Az Érd továbbra is őrzi harmadik helyét, Limperger Zsolt tanítványai ezúttal a BKV Előrét verték. Egykori másodedzőnk, Takács Gábor irányításával első idei sikerét ünnepelhette a Csorna, a Veszprém elleni kiesési rangadón. Vasárnap a Csepel a hosszabbításban lőtt góllal nyert Gyirmóton, míg az Andráshida nem bírt a Videoton második csapatával.
A forduló további eredményei#!# FC Ajka–III. ker. TVE 5–0, Pápai Perutz FC–Dunaharaszti MTK 4–2, Érdi VSE–BKV Előre 2–0, Csornai SE–VLS Veszprém 1–0, Puskás Akadémia FC II.–THSE-Szabadkikötő 3–2, Gyirmót FC Győr II.–Csepel FC 0–1, Videoton FC II.–Tarr Andráshida SC 1–1.
A góllövőlista állása#!# 1. Szabó Zsolt (Pápai Perutz FC) 17 gól, 2. Sóron Tibor (Kaposvári Rákóczi FC), Melczer Vilmos (Érdi VSE) és Hamar Ádám (III. ker. TVE) 11-11 gól, 3. Balogh Bence (BKV Előre) 10 gól, 4. Ivancsics Gellért (Kaposvári Rákóczi FC) és Kelemen Patrik (Érdi VSE) 9-9 gól, 5. Korozmán Norbert (Csepel FC), Vittman Ádám (Tarr Andráshida SC) és Szenes Bence (Dunaharaszti MTK) 8-8 gól.