Szerda délelőtt elő adásban, a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában tartották meg a MOL Kupa második körének sorsolását, melynek értelmében Sárbogárdra utazunk.

Az egyik legdinamikusabban fejlődő videómegosztón, a TikTok-on tartották a MOL Magyar Kupa második körének sorsolását, melyben még mindig területi elv alapján, a Dél-Nyugati csoportból vártunk ellenfélre.

A sorsolás alapján a Fejér vármegyei első osztályú Sárbogárd SE lesz a következő ellenfelünk, amely alacsonyabb osztályban szerepel, így a kiírás értelmében a pályaválasztói jog is az övé. A sárbogárdi csapat az első fordulóban, ugyancsak hazai pályán azt a szintén vármegye egyes Dombóvári FC-t búcsúztatta melyben több volt játékosunk is pályára lépett.

A MOL Magyar Kupa második fordulójában is egy mérkőzésen dől el a továbbjutás. Döntetlen esetén előbb 2×15 perces hosszabbítás következik, s, ha ez sem vezet eredményre, akkor tizenegyespárbajban dönt a győztesről.