Elbúcsúzott a Ligakupa további küzdelmeitől a Rákóczi futballcsapata. A kaposváriak a hazai 1-0-s vereség után idegenben 1-1-es döntetlent játszottak a Lombard FC Pápával.

Már a találkozó 13. percben megszerezte a vezetést a Rákóczi#!# Haruna közelről talált be a Lombard FC kapujába. 0-1. A gól után mezőnyjáték folyt a pályán, egyik kapu előtt sem alakult ki nagy helyzet. A szünetben cserékkel próbálta meg Bene Ferenc felpörgetni csapatát, ami sikerült is#!# az 50. percben Lovrencsics beadása után Benko továbbított a somogyi hálóba. 1-1.  A 65. percben emberelőnybe került a házigazda, miután Mustapha megkapta második sárga lapját. Ezután már nem változott az eredmény, így a Pápa 2-1-es összesítéssel továbblépett az elődöntőbe.
A két csapat szombaton 16 órától újra megmérkőzik egymással a Rákóczi stadionban, immár NB I-es bajnoki találkozón.
Lombard Pápa Termál FC – Kaposvári Rákóczi FC 1-1 (0-1)