Jó teljesítményt nyújtott, ám végül pont nélkül távozott NB II-es csapatunk Gyirmótról. Remek mérkőzésen fiatal együttesünk vezetést szerzett, majd a hazaiak fordítását követően egyenlíteni tudott. A hajrában a Gyirmótnak sikerült újabb gólt szereznie, amellyel otthon tartotta a három pontot.

A 18. percben Böjte jobb oldali beadására Deli kimozdult, Csizmadia pedig saját kapujába fejelt (0-1). Hét perccel később Illés jobb oldali szögletét követően a hosszú oldalon érkező Gévay közelről lőtt  a hálóba (1-1).
Szünet után az 50. percben Magasföldi 25 méterről, középről elvégzett szabadrúgásból bombázott a bal alsó sarokba. Posza csak beleérni tudott a lövésbe (2-1). A 61. percben Bőle vitte el a labdát a jobb oldalon, mindenkit kicselezett, majd éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt (2-2). A 79. percben Cseri ment el a jobb oldalon, majd az alapvonalról visszapasszolt Illésnek, aki balról, 6 méterről passzolt a hálóba (3-2).
Gyirmót FC Győr – Kaposvári Rákóczi FC II. 3–2 (1–1)
Győr-Gyirmót, 300 néző. V#!##!# Mészáros I. (Márton, Mohos)
Gyirmót#!# Deli – Regedei (Varga L., 73.), Csizmadia, Balog Z., Gévay – Cseri, Tölgyesi (Erős G., 67.), Lázár P., Illés Gy. (Nagy II G., 85.) – Magasföldi – Oross. Vezetőedző#!# Csank János
Rákóczi FC II#!# Posza – Kuckó (Földes, 70.), Pedro, Zmukic, Kiss A. – Fotias (Horváth Á., 85.) – Thian, Bőle, Böjte P., Házi (Böröczky, 80.) – Moustapha. Edző#!# Barna László
Gólszerzők#!# Gévay (25.), Magasföldi (50.), Illés (79.), illetve Csizmadia (öngól, 19.), Bőle (61.)
Sárga lap#!# Balogh (29.), Gévay (48.), illetve Pedro (24.), Zmukic (34.), Fotias (54.), Kiss A. (89.)

Csank János#!# – Kiváló mérkőzést játszottunk, amit védelmünk bizonytalansága tett nehézzé, de megérdemelt győzelmet arattunk szervezett vendégeinkkel szemben.
Barna László#!# – Jó iramú mérkőzésen rengeteg helyzetet és több gólt is láthattunk, de pont nélkül távozunk. Bizalomra ad okot, hogy fiataljaink kiválóan teljesítettek.