Csakúgy, mint hazai pályán, a Dombóvár ellen, az NB III-as Kozármisleny otthonában is háromgólos győzelmet aratott az NB II­-es pontvadászatra készülő Rákóczi.

A találkozó első félideje kiegyenlített játékot hozott. A vezető gólt a Rákóczi szerezte meg a 32. percben#!# Hadaró bal oldali beadása a középen menteni igyekvő védők egyikéről került a hálóba. 0-1. A 42. percben Kiss Márton adott jobbról középre, Dominic pedig a kapuba továbbította a labdát. 0­-2.
A szünetben a Rákóczi szinte teljes mezőnysort cserélt, és a második félidőben átvette a játék irányítását. A 68. percben Imrő lőtt ziccer­helyzetben Rusák kapusba, a kipattanót pedig Nagy E. a felső lécre vágta. A 86. percben megszületett a harmadik kaposvári gól#!# büntetőhöz jutott a Rákóczi, és Házi értékesítette azt. 0- ­3.
Kozármisleny FC – Kaposvári Rákóczi F 0-3 (0-2)