Babinszky Bence klasszikus mesterhármasával és Pintér Norbert korai góljával az NB III. Dél-Nyugati csoportjának 24. fordulójában, a Bonyhád-Majos otthonában ünnepelhettünk újabb győzelme.

A Ferencváros második csapata ellen aratott siker után a Bonyhád-Majos otthonában sem szerettünk volna megtorpanni, még akkor sem, ha ezúttal nem a legerősebb összeállításban léphettünk pályára. Szederkényi Ádám ugyanis megbetegedett, míg Alessio Mazzonettonak a bokájával adódtak problémák. Emiatt Székely Tibor egy kissé felforgatott, de ugyanolyan remek mentalitású csapatot küldött pályára Majoson, mint a Fradi II. ellen. A támadó felfogásunk gyorsan gólokban is megmutatkozott, a második percben Pintér Máté egy visszagurítás után lőtt a jobb felső (0–1), majd a kilencedik percben Babinszky Bence egy kiugratás után duplázta meg előnyünket (0–2). A kettő között pedig Hampuk Ádám szabadrúgásból lőtt a felső kapufára. Az első negyed órát követően Budzsáklia Benett, a hazaiak kapusa lépett elő főszereplővé, viszont félórányi játék után már ő is tehetetlen volt, hiszen Babinszky Bence elhúzta mellette a labdát, majd két méterről gurított a hálóba (0–3). A szünet előtt támadónk klasszikus mesterhármast ért el, miután Pusztai Dániel átadásából is bevette a hazaiak kapuját.
A második félidő már kiegyenlített játékot hozott, de ezt is utaltuk, több remek támadást vezettünk, viszont nem tudtuk még fölényesebbé tenni a sikerünket, melynek fényét az is emeli, hogy a hajrában bemutatkozhatott a felnőtt csapatban Nagy Ádám, a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia 18 esztendős játékosa, valamint az is, hogy éppen vezetőedzőnk, Székely Tibor névnapára esett.

Székely Tibor: – Vannak kisebb-nagyobb problémáink, amik miatt mindenképp változtatnunk kellett a kezdőcsapaton, de szeretnénk mindenkinek játéklehetőséget, mert ez tanulságos lehet számunkra a jövő szempontjából. A Majos elleni mérkőzést teljes egészében két részre venném: az első félidőben olyan futballt mutattunk be, melyre méltán büszke lehet mindenki. Megemelem a kalapom a játékosok előtt. A második játékrész egy ki-ki meccsé alakult át, egyenrangú ellenfelek küzdöttek. Ekkor is voltak lehetőségeink a gólszerzésre, de már a Majos előtt is adódtak helyzetek, viszont a győzelmünkhöz nem férhet kétség.

Bonyhád-Majos–Kaposvári Rákóczi FC 0–4 (0–4)
Majos, 250 néző. V.: Gáspár A. (Szalai D., Keszthelyi K.).
Bonyhád-Majos: Budzsáklia – Széles B., Vető, Preininger, Kugli (Mácsik, a 75. percben) – Pál A., Simó – Vukk (Enyedi, a 79. percben), Pál M. (Kovács L., a szünetben), Horváth M. (Kugler, a szünetben) – Tóth M. (Sárosi, a szünetben). Vezetőedző: Csillag László.
Kaposvári Rákóczi FC: Horváth F. – Heil (Kis-Fónai, a 72. percben), Gál M., Harsányi – Ekker, Horváth B., Pintér M., Mayer M. (Bíró D., a 69. percben), Pusztai – Hampuk (Nagy Á., a 89. percben), Babinszky. Vezetőedző: Székely Tibor.
Gólszerzők: Pintér M. (a 2. percben), Babinszky (a 9., a 32. és a 45. percben).
Sárga lap: Mayer M. (16. p.), illetve Kugler (a 84. percben).