Utolsó Ligakupa-csoportmérkőzésére készül a Rákóczi. A kaposváriak a pécsieket látják vendégül, a találkozó kedden 16 órakor kezdődik a stadionban.

A csoportelsőség lesz a tétje a Kaposvár – Pécs futballrangadónak a Ligakupa B csoportjában. A somogyiak három szép győzelem után hazai pályán, a Ferencváros ellen döntetlennel, majd a múlt héten, Siófokon vereséggel folytatták a sorozatban, így csak az utolsó játéknapon dől el a végső helyezések sorsa. A Ligakupában az öt csoportelső és a három legjobb második jut tovább a kieséses szakaszba, és a Rákóczi először vívhatja ki a középdöntős szereplést.

A zöld-fehérek augusztus 30-án 2-1-re nyertek a pécsiek otthonában, és ezzel az eredménnyel most is elégedettek lennének. A két együttes 10-10 ponttal áll a csoport első, illetve második helyén, a harmadik helyezett Siófoknak 7, a negyedik Fradinak pedig 1 pontja van. A találkozó kedden 16 órakor kezdődik a Rákóczi Stadionban.