Felborult a papírforma a Rákóczi Eger elleni bajnoki mérkőzésén#!# a labdarúgó OTP Bank Liga 24. fordulójában a sereghajtó semleges helyszínen, a váci stadionban 1-0-ra nyert a kaposváriak ellen. A somogyiak a második félidőben szinte végig emberelőnyben futballoztak, de csak a kapufáig jutottak, gólt ezúttal nem szereztek.

A kaposváriak a kötelező győzelem céljával léptek pályára a sereghajtó egriek ellen, semleges helyszínen, a váci stadionban. Tizenhárom percet kellett várni az első helyzetre#!#  Safaric ívelt be szabadrúgást a tizenhatoson belülre, Pavlovics 10 méterről csúsztatott kapura, Sztankó kapus  magabiztosan védett. A folytatásban sokáig csak mezőnyjátékot láthattak az érdeklődők, egyik kapu sem került veszélybe. A 28. percben aztán Balog Zs. adta be a labdát jobbról, Horváth Z. 13 méterről fejelt kapura, Hajdúch védeni tudott. Két percre rá Balázs Benjámin vezetgette a labdát középen, majd 20 méterről lőtt, Sztankó fogta a középre tartó labdát.
A 34. percben megszerezte a vezetést az egri csapat. Farkas Ádám végzett el szabadrúgást 22 méterről, középről, és ballal a kapu jobb felső sarkába csavart. 1–0.
A 44. percben a megsérült Kovács Olivér helyén a Svájcból visszatért Addo kapott lehetőséget.

Somogyi helyzettel indult a második félidő#!# a 47. percben  Pavlovic jobb oldali beadása után Waltner lőtt hat méterről fölé. Az 52. percben emberelőnybe került a Rákóczi#!# Kabele kapta meg második sárga lapját, miután megrúgta Jánvárit. Újabb eseménytelen időszakot követően a 61. percben Németh N. vette célba a kaput 16 méterről, a léc alá tartó labdát Hajdúch kaparintotta meg. Három perccel később, a csereként beállt Vrucina 25 méteres szabadrúgását Sztankó csak a kapufa segítségével tudta hárítani. Nem sokkal később a kaposváriak újra eltalálták a kapufát#!# Oláh Lóránt cselezgetett a tizenhatoson belül, majd 7 méterről a védők fölött a keresztlécre csavart, a labda innen pattant az alapvonalon túlra. A 82. percben Koós jobb oldali beadása után Horváth Z. pörgetett 6 méterről a kapu fölé. Három percre rá Farkas Á. balról, az alapvonal közeléből középre adott, az érkező Koós pedig 13 méterről a jobb oldali kapufa mellé lőtt.

Megszakadt a március 8-a óta íródó kaposvári sorminta#!# a fiúk felváltva vesztettek, majd nyertek, az utolsó helyezett ellen azonban a várt győzelem helyett pont nélkül maradtunk…
Eger FC – Kaposvári Rákóczi FC  1-0 (1-0)