Utolsó hazai mérkőzésén győzött az U19-es és az U17-es csapat is a Békéscsaba ellen. A kaposvári fiatalok a jövő héten az FTC majd a Felcsút ellen fejezik be szereplésüket az NB I-es bajnokságban. Összeállításunk a Somogy Sportja hetilap segítségével készült.

NB I-es utánpótlás bajnokságok
U19 K.Rákóczi-Békéscsaba 5-3 (3-1)
Rákóczi#!# Sztropkó – Nagy G., Lovász, Rittinger, Böjte, Mikola, Horváth Á., Kirchner, Páger, Garai, Németh P. Csere#!# Weimann, Strángli, Böröczky, Vései. Edző#!# Richter Sándor
Gólszerzők#!# Rittinger 2, Böjte, Horváth Á., Weimann.
Richter Sándor#!# Utolsó hazai bajnokinkon megérdemerlten nyertünk, az első félidei játék alapján nagyobb is lehetett volna a különbség.
U17 K.Rákóczi-Békéscsaba 3-1 (2-0)
Rákóczi#!# Rusák – Dobos, Szenászna, Hadaró, Hampuk, Nádori, Szolomayer, Nagy K., Korona, Vaszilkó, Prukner. Csere#!# Veriga, Pallósi, Kolumbán. Edző#!# Bőzsöny János
Gólszerzők#!# Vaszilkó, Szolomájer, Hampuk.
Bőzsöny János#!# Az első félidőben kimondottan jól játszottunk. 3-0 után kicsit kiengedett a csapat, de így is magabiztos győzelmet arattunk.
U15 Győri ETO-K.Rákóczi 8-0 (3-0)
Rákóczi#!# Bogdán – Kiss Bálint, Singer, Murvay, Kiss Bence, Göttlinger, Bertók, Korcz, Mátyás, Pap, Prigli. Csere#!# Kiss F., Richter, Száraz, Andermann, Kalló, Kovács B. Edző#!# Major Gábor
Major Gábor#!# Nem tudtuk igazán nehéz feladat elé állítani a hazaiakat, akik minden tekintetben felülmúltak bennünket.
U13 Győri ETO-K.Rákóczi 4-0 (4-0)
Rákóczi#!# Horváth M. – Hujbert, Perák, Bodó, Keszhelyi, Szabó B., Ozorai S., Horváth F., Király Á., Ozorai B., Vajda. Csere#!# Ignác, Cser, Nagy, Lotti, Vasvári, Decsi, Győri. Edző#!# Konrád László
Konrád László#!# Folytattuk májusi mélyrepülésünket.
NB II-es utánpótlás-bajnokságok
U18 K.Rákóczi-Pécsi MFC 2-1 (0-0)
Rákóczi#!# Rusák – Horváth Á., Pető, Kiss András, Tavaszi, Mester, Tulok, Bogdán, Weimann, Szili, Szepesi. Csere#!# Keresztes, Pallósi, Strángli. Edző#!# Miovecz Zoltán
Gólszerzők#!# Szepesi, Weimann
Miovecz Zoltán#!# Remek teljesítményeket láthattam, aminek a gyümölcse a győzelmen kívül az egységesség és a célszerű racionális játék volt.
U18 Szentlőrinc-K.Rákóczi 0-0
Rákóczi#!# Bódog – Szili, Rácz, Kiss András, Tavaszi, Mester, Tulok, Szepesi, Keresztes, Árbogást, Nagy A. Csere#!# Tarr. Edző#!# Miovecz Zoltán
Miovecz Zoltán#!# A mostani felállásunkban a maximális eredményt értük el, ehhez is kellettek az egyéni jó teljesítmények.
U16 K.Rákóczi-Pécsi MFC 1-2 (1-1)
Rákóczi#!# Veriga – Törzsök, Vörös, Szenászna, Hadaró, Kovács A., Zsebe, Hampuk, Csáki, Kovács B., Árvai. Csere#!# Gábor, Hirsch, Zrinyi, Stan, Vadász, Kiss K. Edző#!# Horváth Zoltán
Gólszerző#!# Kovács B.
Horváth Zoltán#!# Az osztály élcsapatainak mérkőzéséből kevesebbet hibázó ellenfelünk jött ki győztesen, mivel mi két gólt engedélyeztünk ellenfelünknek.
U16 Szentlőrinc-K.Rákóczi 0-9 (0-7)
Rákóczi#!# Gábor – Törzsök, Vörös, Zsebe, Kelemen, Zrinyi, Kovács B., Árvai, Kiss K., Kovács A., Stan. Csere#!# Kiss G., Vadász. Edző#!# Horváth Zoltán
Gólszerzők#!# Kovács B. 3, Árvai 2, Kovács A., Zsebe, Törzsök, Kiss K.
Horváth Zoltán#!# A tavaszi szezonban az első félidei játékunk volt talán a legjobb, nagyon jól, dinamikusan és sok gondolatot a játékba rakva futballoztunk. A második játékrész már kevésbé sikerült jól, de ennek oka a nagy arányú vezetés volt.