Hazai döntetlennel folytatta szereplését a Rákóczi a labdarúgó Ligakupában. A fiatalokkal felálló kaposváriak a ZTE gárdáját fogadták a stadionban, és az első félidő végén, Moustapha góljával szereztek vezetést. A vendégek a második játékrész derekán egyenlítettek, az alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos eredmény született.

A 6. percben Kovacevic tört be a tizenhatoson belülre, az alapvonalról középre passzolt, de Laczkó elöl felszabadított a vendégek védelme. Négy perccel később Máté 35 méterről ívelt be szabadrúgást középre, Krajczár pedig 10 méterről föléfejelt. A 13. percben Katona 6 méteres lövését védte bravúrral Vlaszák kapus. Hosszú eseménytelen időszakot követően a Rákóczi szerezte meg a vezetést. A 43. percben Moustapha vette be a zalai kaput egy szabadrúgás után. 1-0
A 65. percben Máté Péter 20 méteres szabadrúgása után csak a sorfalig jutott a labda, három perccel később aztán összejött az egyenlítés a ZTE csapatának. Máté indította a csereként beállt Babatit, aki a kifutó kapus felett a kapuba emelt. 1-1.
A 87. percben Máté szabadrúgása után Budovinszky csúsztatott kapura, Horváth szépen védett. A 89. percben Thian csúszott össze Mátéval, amiért a kaposvári piros, a zalaegerszegi pedig sárga lapot kapott.
A látottak alapján igazságos döntetlen született. A somogyiak továbbra is nyeretlenek ebben a sorozatban, két pontjukkal a C csoport utolsó helyén tanyáznak, és már nem juthatnak tovább. Prukner László legénysége vasárnap délután fél öttől a Ferencváros ellen játszik bajnoki rangadót, ugyancsak hazai környezetben.
Kaposvári Rákóczi FC – ZTE FC 1-1 (1-0)