Befejezték őszi bajnoki szereplésüket a Kaposvári Rákóczi NB I-es országos kiemelt bajnokságban szereplő U19-es és U17-es labdarúgócsapatai. A Major Gábor vezette 19 évesek 4 győzelem, 3 döntetlen és 8 vereség után 11. helyen telelnek a 16 csapatos mezőnyben, míg a Richter Sándor edzette 17 éves korosztály 5 győzelem, 2 döntetlen és 8 vereség mellett a 9. helyről várja a tavaszt.

NB I

U19 Bp. Vasas-Rákóczi 5-1 (0-1)
Rákóczi#!# Ferenczi-Kuckó, Vadas, Major, Bodrogi, Bálint, Bakos, Rittinger, Kulcsár, Czonev, Pántics. Csere#!# Szűcs, Házi, Göblyös, Nagy A., Ferencz. Edző#!# Major Gábor
Gólszerző#!# Bodrogi.
A mérkőzés első perceiben a Vasas támadólag lépett fel, különösen a bal oldalukon több veszélyes támadást is vezetett. Negyedóra után kiegyenlítetté vált a játék, s a Rákóczi is többször eljutott a hazai kapuig. Egy ilyen támadás után sikerült is a vezetést megszerezni, az előnyt pár perccel később meg is duplázhatta volna a csapat, de sajnos a százszázalékos helyzet kimaradt. A második félidő is egy kihagyott kaposvári lehetőséggel indult, egy szabadrúgás után középre adott labda akadálytalanul elgurult a gólvonal előtt. Néhány perccel ezután két bombagóllal fordított a Vasas, melyhez később óriási egyéni hibákból tovább növelte előnyét, s végül megérdemelten nyert.
Major Gábor#!# Nem először fordult elő, hogy 10-15 perc alatt lenullázzuk magunkat. Ma is ez történt, több játékos ezen a mérkőzésen sem tudott élni a bizalommal, pedig az ő megfelelő teljesítményük kellene a jó szerepléshez. Nagyon vártam már az őszi szezon végét, remélem a vesszőfutás tavasszal nem folytatódik. Az ősszel hiányzó sérült játékosok visszatérnek, rendet rakunk a fejekben, ha az megtörténik, akkor a tudásának és képességeinek megfelelően fog szerepelni a csapat – ez meggyőződésem.

U17 Bp. Vasas-Rákóczi 1-0 (1-0)
Rákóczi#!# Sztropkó-Garai, Vaszilkó, Kirchner, Kiss A., Horváth Á., Mikola, Németh P., Matucza, Páger, Böjte P. Csere#!# Weimann, Tóth B., Mester, Szolomayer. Edző#!# Richter Sándor
Egy újabb olyan mérkőzésen vagyunk túl, amelyen nem érdemeltünk vereséget. Sajnos még pontot sem szereztünk, mert az első hat percben a kelleténél jobban tisztelték a játékosok a Vasast. A bekapott gól után egyenrangú ellenfelek küzdelme zajlott a pályán, sajnos, a 10 csere ellenére érdekes módon a 90. percben lefújták a mérkőzést…
Richter Sándor#!# Ilyen mérkőzéseken akkor fogunk tudni nyerni és pontot szerezni, ha kellő önbizalommal lépünk pályára. Erőben, akaratban most is jobbak voltunk ellenfelünknél, akik mindent elkövettek azért, hogy ne tudjunk gólt rúgni. Ettől függetlenül gratulálok a játékosaimnak! Nehéz tavasz előtt állunk, de ami a feladatunk, azt megoldjuk!