Sorozatunkban bemutatjuk együttesünk soron következő ellenfeleit. Ezúttal a Bicskei TC csapata van a célkeresztben.

Az NB III. Nyugati csoportjának hetedik fordulójában, vasárnap 19 órakor a Bicskei TC érkezik Kaposvárra. A találkozó előtt ismerjük meg egy kicsit jobban a Fejér megyei település csapatával. A klub történelméről már korábban írtunk. Ezt ide kattintva lehet elolvasni.

Jelen

A bicskei gárda hat fordulót követően hét ponttal a tabella tizennegyedik helyéről várja a kaposvári derbit. Csordás Csaba tanítványai eddigi egyetlen sikerüket a harmadik játéknapon, a MOL Fehérvár FC II. otthonában aratták. A csapat mérlegében ezen felül négy döntetlen és egy verség az ETO Akadémia ellen. A MOL Magyar Kupában eddig két mérkőzést vívott a Bicske. Az elsőn fölényes sikert aratott a Zala megyei első osztályú Andráshida otthonában (2–6), míg a másodikon a szintén Nyugati csoportos Zsámbék ellen nyertek három-nullára, ugyancsak idegenben.

Egymás ellen

Együttesünk az előző szezonban háromszor is megmérkőzött a Bicskével, a MOL Magyar Kupában egyszer, illetve az NB III. Nyugati csoportjában kétszer A kupában együttesünk hátrányból felállva győzött kettő-egyre. A mérkőzés összefoglalója ide kattintva tekinthető meg. Bajnoki mérkőzés ugyancsak kaposvári sikert hozott. A 16. fordulóban Szederkényi Ádám, Bíró Dominik és Pintér Norbert is bevette a Bicske kapuját, amire csak Sóron Tibor tudott felelni. A mérkőzés összefoglalója ide kattintva nézhető meg. A harmadik összecsapás ugyancsak hazai sikert hozott. Bicskén bár Kondor Kristóf góljával együttesünk szerzett vezetést, de a Fejér megyeik fordítottak, s otthon tartották a három pontot.