A Ligakupa negyedik fordulójában a fiataljaival érkező Ferencvárost fogadta a Rákóczi. Csapatunk Házi Bence második félidőben szerzett góljával győzött az eddig veretlenül vezető fővárosiak ellen, ezzel köszöntve Márton Gábor vezetőedzőt 48. születésnapján.

Az első félidőben mezőnyfölényben játszottunk, de több ígéretes lehetőség ellenére sem sikerült bevenni Jova kapuját. A fővárosiak csak kontrákból veszélyeztettek, azonban a kapu előtt rossz megoldásokat választottak. A három pont sorsát végül Házi Bence döntötte el az 55. percben, egy szép perdítéses találattal (1–0).
Kaposvári Rákóczi FC – Ferencvárosi TC 1-0 (0-0)
Kaposvár, Rákóczi-stadion, 200 néző. V.#!# Botló (Kis Z., Iványi)
Rákóczi FC#!# Rusák – Földes, Kovács O., Lakatos, Hadaró (Nagy K., a szünetben ) – Albert (Zsdrál, 57.), Hampuk (Kovács T., 80.) – Házi, Kozics (Kiss M., a szünetben), Karacs – Király (Rajczi, 68.). Vezetőedző#!# Márton Gábor
FTC#!# Jova – Kárász, Batik, Havas, Silye – Nagy Á. (Holman, 68.), Haris – Korozmán (Oláh, 63.), Nagy D. (Ugrai, a szünetben), Kovács K. (Zsivoczky, a szünetben) – Popov. Vezetőedző#!# Thomas Doll