Rangadót nyert a Kaposvári Rákóczi U19-es csapata az NB I-es kiemelt bajnokságban. Major Gábor tanítványai a Felcsút gárdáját győzték le 1-0 arányban. Nagyszerűen teljesített a Bőzsöny-együttes is, amely az őszi vereségért alaposan visszavágott a Videotonnak. (Utánpótlás összeállításunk a Somogy Sportja hetilap segítségével készült.)

Kiemelt utánpótlás bajnokságok

U19 K.Rákóczi-Felcsút 1-0 (0-0)
K. Rákóczi#!# Szűcs – Kuckó, Major, Dekanics, Vadas, Páger (Göblyös), Bálint (Ferencz), Horváth T, Lovász (Horváth A.), Rittinger (Horváth Á.), Pántics (Házi). Edző#!# Major Gábor
Gólszerző#!# Horváth Á.
A mérkőzés első félidejében jobbára a mezőnyben folyt a játék, a kapuk ritkán forogtak veszélyben. Mindkét csapat előtt alig adódott lehetőség. A második félidőben a Rákóczinak sikerült mezőnyfölényt kialakítania, de csak egy vitatható lesgólig jutottak. Öt perccel a mérkőzés vége előtt egy szabadrúgás utáni kavarodás után, Horváth Árpád szemfülességének köszönhetően sikerült a kapuba gyötörni a három pontot érő gólt.
Major Gábor#!# Nagyon fontos három pontot szereztünk amiért a csapat derekasan megküzdött. Az első félidőben hiányoltam azt a tűzet, ami a második félidőben már megvolt és a mai győzelmet is eredményezte. A győzelemben Richter Sándor kollegámnak is elévülhetetlen érdemei vannak…

U17 K.Rákóczi-Felcsút mérkőzés elmaradt mert a vendégek lemondták a mérkőzést.

U15 K. Rákóczi-FC Fehérvár 4-2 (1-1)
K. Rákóczi#!#
Veriga – Törzsök (Rafael),Somogyi, Szenászna (Csáki), Vörös (Stan), Nagy K, Hampuk, Mayer, Zrínyi (Fellai), Kovács A. (Holló), Kutika (Kovács B.). Edző#!# Bőzsöny János
Gólszerzők#!# Hampuk, Mayer, Kovács B. 2
Változatos mérkőzésen a második félidőben feljavult játéka alapján valamint a cserejátékosok eredményes beszállását követően megérdemelt hazai győzelem született.
Bőzsöny János#!# Második félidőben feljavult a játékunk és értékes győzelmet arattunk.

U13 K.Rákóczi-FC Fehérvár 0-2 (0-1)
Rákóczi
#!# Borsi – Csendes, Gulyás, Vadas (Víg), Proszenyák (Újhelyi), Orgyán (Kis G.), Nagy K. (Károlyi), Nagy L, Prukner (Gyűre), Richter P, Grabarics. Edző#!# Petrók Viktor
Az első félidőben lelkesen játszott a Rákóczi és ezzel ellensúlyozta a vendégek nagyobb játéktudását. A fordulás után tovább folytatódott a vendégek mezőnyfölénye, mely az ötvenedik percben érett góllá. A továbbiakban is becsülettel küzdött a hazai gárda, de igazi helyzetet nem sikerült kialakítaniuk.
Petrók Viktor#!# Gyengén és félve játszottunk ezért kaptunk ki.

NB II-es utánpótlás bajnokságok

U19 Barcs-K. Rákóczi 2-0 (1-0)
Rákóczi#!# Závec – Harsányi (Kocsis), Peszt, Strublics, Bakos, Házi, Pajor P. (Mayer), Böröczky, Laczkó, Dobos, Balogh B.
Miovecz Zoltán#!# A mostani játékunk minőségét a pálya állapota nagyban befolyásolta, részben ez is okozta sikertelenségünket, de mi is benne vagyunk a kudarcban.

U17 Barcs-K.Rákóczi 0-12 (0-4)
Rákóczi#!# Sánta – Dobos, Darabos, Kolumbán, Gelencsér, Nádori, Korona, Pallósi, Bódi, Kuti, Orosz. Csere#!# Garai, Szerelem, Németh. Edző#!# Horváth Zoltán
Gólszerzők#!# Orosz 5, Kuti 3, Szerelem 2, Pallósi, Nádori.
Horváth Zoltán#!# Győzelmünk ilyen arányban is megérdemelt.

U14 Pécsi VSK-K.Rákóczi 1-0 (1-0)
Rákóczi#!#
Czebei (Pfaff) – Kiss B, Kozics, Göttlinger, Cser, Weimann, Mátyás, Andremann, Kiss B, Neubauer (Kovács), Murvay. Edző#!# Gáspár András
Alacsony színvonalú mérkőzésen a győzelmet jobban akaró hazaiak az első félidőben egy pontrúgás után egy jól eltalált lövéssel eldöntötték a három pont sorsát. A második félidőben a Rákóczi többet támadott, de egyenlíteni nem tudott.
Gáspár András#!# Kulcsjátékosaink gyenge teljesítménye már hat pontunkba került. Remélem, hogy néhány hét múlva a csapat is és ők is visszanyerik régi formájukat.

U12 Pécsi VSK-K. Rákóczi 2-1 (1-0)
Rákóczi#!# Horváth M. – Hujbert, Perák, Keszthelyi (Cser), Nagy M (Loján), Bodó (Lotti), Horváth F, Király Á, Ozorai S, Ozorai B, Vajda R. Edző#!# Konrád László
Gólszerző#!# Horváth F.
Már a második percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. A félidő további részében kiegyenlített mezőnyjáték folyt a nehéz talajú pályán. A második félidőben egy szép szabadrúgás góllal egyenlített a Rákóczi. 1-1-es állásnál egy teljesen jogos 11-est nem ítélt meg a vendégek javára a játékvezető. Az utolsó percben egy szöglet utáni kavarodásból szerezte meg a győztes gólt a hazai csapat.
Konrád László#!# A nehéz talajú pályán jól küzdöttek a fiúk. A mai napon nem érdemeltünk vereséget.