A másodosztályú BFC Siófok ellen vívjuk az ötödik előkészületi mérkőzésünket, szombaton 11 órakor a Cseri úti sportcentrumban.

A remek tavaszi szerepléssel a másodosztály legutóbbi szezonjában nyolcadik helyen záró BFC Siófok ellen vívjuk az újabb hazai felkészülési mérkőzésünket. A Dragan Vukmir irányította balatoniak eddig négy felkészülési találkozón van túl. Az elsőn kikaptak a velük azonos osztályban szereplő Pécstől, a másodikon pedig az élvonalbeli Paksról. A harmadik, nemzetközi edzőmeccsükön az angol Wigan nyert 3–2 arányban, míg a negyediken az NB III-as Iváncsa ellen játszottak egy-egyes döntetlent.

A balatoniaktól az átigazolási szezonban távozott egykori csapatkapitányunk, Szakály Attila, de több érkezővel bővült a keretük, köztük szerepel Nagy Richárd is, aki korábban csapatunk szurkolóinak is sok örömteli pillanatot szerzett.

A Siófok elleni edzőmeccsen újra egy erős, magasabb osztályban szereplő csapat ellen tudjuk felmérni, hol tartunk a felkészülésben.