A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa hetedik fordulójának párosítását. A főtábla második körében a Merkantil Bank Liga NB II-ben szereplő Duna Aszfalt Tiszakécske vár csapatunkra.

A Soltvadkert legyőzésével a legjobb 64 csapat közé kerül együttesünk a Magyar Kupában. A hetedik fordulóban ismét egy alacsonyabb osztályú együttes vár labdarúgóinkra, hiszen a versenykiírás értelmében ebben a körben sem kerülhetnek össze az OTP Bank Ligában szereplő csapatok.

Együttesünk ezúttal nem megyei, hanem NB II-es ellenfelet kapott, hiszen a Duna Aszfalt Tiszakécske otthonában lép majd pályára a legjobb 32 csapat közé jutásért.

A hetedik forduló játéknapja október 30. A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény – függetlenül a csapatok osztályától – akkor 2×15 perces hosszabbítás következik. Ha ekkor sem bírnak egymással a felek, akkor büntetővel dől majd el, hogy melyik csapat lesz a továbbjutó.