Sikerrel vette a Magyar Kupa harmadik fordulóját a Kaposvári Rákóczi. A Szekszárdon lejátszott találkozón 3-1-re győzött a zöld-fehér gárda a helyi NB III-as csapat ellen. A kaposváriak góljait Zsolnai és Peric (2) szerezték.

A 28. percben Lipusz jobb oldalról beívelt szabadrúgását Zsolnai fejelte mintegy hat méterről a kapu bal oldalába (0–1). Nem sokáig örülhettek azonban a vezetésnek a vendég zöld-fehérek, mivel Kohány még a szünet előtt egyenlíteni tudott (1–1). A második játékrész elején büntetőhöz jutottak a hazaiak, ám Milinte Árpád hárította Pákai 11-esét. Ezután megrázta magát a Rákóczi, és Peric előbb 22 méteres szabadrúgásból bombázott a jobb felső sarokba (1–2), majd Lipusz átadását továbbította közelről a jobb alsó sarokba (1–3).

Szekszárdi UFC–Kaposvári Rákóczi FC 1–3 (1–1)
Szekszárd, 200 néző. V.#!# Pákolicz.
Rákóczi FC#!# Milinte – Kovácsevics, Zahorecz, Petrók, Lelkes – Keresztes (Oláh L. az 56. percben), Kovács O. – Godslove (Peric a 60. percben), Kulcsár K., Lipusz – Zsolnai (Gujic a 70. percben). Vezetőedző#!# Sisa Tibor.
Gólszerzők#!# Kohány (36.), illetve Zsolnai (28., Peric (68., 77.)