A harmadosztály Nyugati csoportjának nyolcadik fordulójában kikapott a Videoton FC második csapata, együttesünk viszont magabiztos győzelmet aratott, így feljöttünk a második helyre.

Az Érdi VSE kiütötte az újonc THSE-Szabadkikötő csapatát, így újra az élen áll. A Videoton FC II. hazai pályán szenvedett vereséget a Csepel ellen, így visszacsúszott a dobogó harmadik fokára. Soron következő ellenfelünk a Pénzügyőr SE pedig tíz emberrel is legyőzte a harmadik kerületieket.
A forduló további eredményei#!# Érdi VSE–THSE-Szabadkikötő 4–0, FC Ajka–VLS Veszprém 3–3, Pénzügyőr SE–III. ker. TVE 3–2, Pápai Perutz FC–BKV Előre 1–0, Csornai SE–Dunaharaszti MTK 1–3, Videoton FC II. –Csepel FC 2–3, Puskás Akadémia FC II. –Tarr Andráshida SC 2–0.
A góllövőlista állása#!# 1. Sóron Tibor (Kaposvári Rákóczi FC), Melczer Vilmos (Érdi VSE) 7-7 gól, 2. Bognár Bence (VLS Veszprém), Korozmán Norbert (Csepel FC), Szabó Zsolt (Pápai Perutz FC) 5-5 gól.