Az NB III. Nyugati csoportjának 27. fordulójában megszakadt csapatunk nagy sorozata. Lássuk, hogyan alakultak a játéknap további mérkőzései.

Az Ajka bár hátrányba került, végül kétgólos sikert aratott Andráshidán, így három pontra megközelítette listavezető együttesünket. A harmadik helyen álló Érd győzött Pápán, míg a III. kerületiek soron követkető ellenfelünk, a Csepel FC otthonában nyertek, így feljöttek a negyedik helyre.
A kiesés ellen menekülők közül a Tintahalak legyőzték a Pénzügyőrt, míg a Csorna döntetlent játszott a Puskás Akadémia második csapatával.
A forduló további eredményei#!# Csepel FC–III. Kerületi TVE 2–3, Tarr Andráshida SC–FC Ajka 1–3, THSE-Szabadkikötő–Pénzügyőr SE 2–1, Pápai Perutz FC–Érdi VSE 0–2, BKV Előre–Gyirmót FC Győr II. 3–0, Dunaharaszti MTK–Videoton FC II. 3–2, Csornai SE–Puskás Akadémia FC II. 1–1.
A góllövőlista állása#!# 1. Szabó Zsolt (Pápai Perutz FC) 18 gól, 2. Hamar Ádám (III. Kerületi TVE) 14 gól, 3. Melczer Vilmos (Érdi VSE) 12 gól, 4. Sóron Tibor (Kaposvári Rákóczi FC) 11 gól, 5. Ivancsics Gellért (Kaposvári Rákóczi FC), Andorka Péter (Kaposvári Rákóczi FC), Szenes Bence (Dunaharaszti MTK) és Balogh Bence (BKV Előre) 10-10 gól.