Ötödik felkészülési meccsén is győzelmet aratott a tegnaptól Horvátországban edzőtáborozó Kaposvári Rákóczi. Az ellenfél a horvát másodosztályban szereplő NK Hask Zagreb csapata volt, amelyet 3-1 arányban vertünk Pavlovic, Mustapha és Zsók góljaival.

NK Hask Zagreb – Kaposvári Rákóczi FC 1-3 (1-2)
Pula.
Kaposvári Rákóczi FC#!# I. félidő#!# Posza – Farkas P., Graszl, Major, Jánvári – Fenyvesi, Hegedűs – Pavlovic, Mustapha, Katona  – Grumic.
II. félidő#!# Horváth L. – Okuka, Zsók, Addo, Gujic – Horváth T., Kovács O. – Pavlovic, Safaric, Balázs B. – Grumic. Vezetőedző#!# Sisa Tibor
Gólszerzők#!# Pavlovic (12.) Mustapha (40.), Zsók (90.)
Sisa Tibor#!# – Nagyon agresszív és harcos együttes ellen léptünk pályára. Játékosaink felvették ellenük a kesztyűt, és helyenként nagyon jó játékot láttam tőlük. Akik végig tudtak edzeni velünk, nagyszerű fizikai állapotban vannak.